Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cateva propuneri

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
costica19
Power User
Power User
costica19


Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 16/04/2008

Cateva propuneri Empty
MesajSubiect: Cateva propuneri   Cateva propuneri I_icon_minitimeDum Aug 10, 2008 8:05 am

1. Deschiderea unui topic unde sa fie prezentate siteuri de unde poti lua Pachete+ pentru prizee
2.
Deschiderea unui topic unde sa fie prezentate si alte siteuri de jocuri gen prizee care au castiguri in obiecte, bani si coduri.
3.Inchiderea topicului "Coduri" ca fiind nepopular sau eventual inlocuirea lui cu unul "siteuri de unde procuram coduri" (asa cum am propus mai sus)
4. Cred ca si topicul "Cadouri" trebuie inlocuit (cadourile de la prizee nu prea se vand....le castigi asa de greu incat nu prea iti vine sa le vinzi) si cred ca ceva de genul "Ce cadouri ati castigat" si cum le-ati castigat (vitrina,lista de asteptare, etc) ar fi mai indicat
5. In regulament ar trebui introduse cateva prevederi in ce priveste prezentarea de noi siteuri si anume:
- In prezentare sa contina; denumire site, obiectul de activitate, ce se castiga, prin ce modalitati, castigul estimativ in timp, sfaturi de utilizare a siteului cat mai buna si nu in ultimul rand dovezi de castig.
Mai am propuneri dar le voi posta alta data in speranta ca cele spuse mai sus vor fi bagate in seama de cine trebuie.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 270
Data de inscriere : 03/04/2008

Cateva propuneri Empty
MesajSubiect: Re: Cateva propuneri   Cateva propuneri I_icon_minitimeDum Aug 10, 2008 3:06 pm

Deja nu ma mai ocup de forum . Cine il doreste stie topic-ul...
Sus In jos
https://prizee.forumgratuit.ro
costica19
Power User
Power User
costica19


Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 16/04/2008

Cateva propuneri Empty
MesajSubiect: Re: Cateva propuneri   Cateva propuneri I_icon_minitimeLun Aug 11, 2008 6:31 am

Gata.....m-am lamurit si cu acest forum....
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 270
Data de inscriere : 03/04/2008

Cateva propuneri Empty
MesajSubiect: Re: Cateva propuneri   Cateva propuneri I_icon_minitimeLun Aug 11, 2008 2:30 pm

costica19 a scris:
Gata.....m-am lamurit si cu acest forum....


Ti-am zis... am inceput un nou forum care acu are aproape 1000 oameni si numai pot sa ma ocup de asta. Cateva propuneri 298139
Sus In jos
https://prizee.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cateva propuneri Empty
MesajSubiect: Re: Cateva propuneri   Cateva propuneri I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cateva propuneri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FeedBack Forum :: Sugestii,Reclamatii-
Mergi direct la: