Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 270
Data de inscriere : 03/04/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Bancuri   Bancuri I_icon_minitimeSam Apr 12, 2008 8:56 am

Barbatul a descoperit ARMELE si a inventat VANATOAREA. Femeia a descoperit VANATOAREA si a inventat BLANURILE. Barbatul a descoperit CULORILE si a inventat PICTURA. Femeia a descoperit PICTURA si a inventat MACHIAJUL. Barbatul a descoperit LUMEA si a inventat CONVERSATIA. Femeia a descoperit CONVERSATIA si a inventat BARFA. Barbatul a descoperit JOCUL si a inventat CARTILE DE JOC. Femeia a descoperit CARTILE DE JOC si a inventat DATUL IN CARTI. Barbatul a descoperit PRIETENIA si a inventat DRAGOSTEA. Femeia a descoperit DRAGOSTEA si a inventat CASATORIA. Barbatul a descoperit FEMEIA si a inventat SEXUL. Femeia a descoperit SEXUL si a inventat DURERILE DE CAP. Barbatul a descoperit COMERTUL si a inventat BANII. Femeia a descoperit BANII....si atunci s-a dus dracu' TOT...


:lol!:
Sus In jos
https://prizee.forumgratuit.ro
cozmin
User
User
cozmin


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 12/04/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri I_icon_minitimeMar Apr 15, 2008 8:12 pm

De ce nu se duc toti managerii in concediu in acelasi timp?
Ca sa nu se vada ca merge compania si fara ei.

:lol!: :lol!:
Sus In jos
costica19
Power User
Power User
costica19


Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 16/04/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri I_icon_minitimeMier Apr 16, 2008 1:47 pm

Femeile sunt ca televizorul......pe masura ce se invechesc li se stinge imaginea si le ramane sonorul :D
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 270
Data de inscriere : 03/04/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri I_icon_minitimeSam Apr 19, 2008 7:05 pm

Cand eram mai tanar, uram sa ma duc la nunti.Matusi de-ale mele ma piscau de obraz si ziceau razand: ''tu urmezi'' Au terminat cu porcaria asta cand am inceput la inmormantari sa fac si eu acelasi lucru cu ele! :D:
Sus In jos
https://prizee.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri I_icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FeedBack Forum :: Cosul de gunoi !-
Mergi direct la: