Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Invită-ți prietenii

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 270
Data de inscriere : 03/04/2008

Invită-ți prietenii Empty
MesajSubiect: Invită-ți prietenii   Invită-ți prietenii I_icon_minitimeVin Mai 02, 2008 8:26 pm

De ce?

Fiecare jucător care se înscrie datorită ție, va deveni invitatul tău. Când unul dintre invitații tăi câștigă primul său Cadou (în afară de cadoul obținut prin sistemul de invitații) ai de ales între a primi același cadou ca și el sau valoarea acestuia în Bubz, depusă în Cufărul tău Fermecat ! Fiecare invitat îți va permite să câștigi un cadou.
Sus In jos
https://prizee.forumgratuit.ro
costica19
Power User
Power User
costica19


Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 16/04/2008

Invită-ți prietenii Empty
MesajSubiect: Re: Invită-ți prietenii   Invită-ți prietenii I_icon_minitimeLun Mai 05, 2008 11:20 am

Eu am 169 de referali din care activi vreo 70 dar nu a castigat pana acum niciunul nik si m-am lasat de invitatii
Sus In jos
garfield
User
User
garfield


Numarul mesajelor : 37
Data de inscriere : 21/04/2008

Invită-ți prietenii Empty
MesajSubiect: Re: Invită-ți prietenii   Invită-ți prietenii I_icon_minitimeLun Mai 05, 2008 4:38 pm

voi cum trimiteti invitatii ?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 270
Data de inscriere : 03/04/2008

Invită-ți prietenii Empty
MesajSubiect: Re: Invită-ți prietenii   Invită-ți prietenii I_icon_minitimeLun Mai 05, 2008 4:50 pm

Contul Tau = Totul despre Invitație - Invită-ți prietenii si ai jos acolo mail,bagi mailu si gata... la asta te referi ? :):
Sus In jos
https://prizee.forumgratuit.ro
costica19
Power User
Power User
costica19


Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 16/04/2008

Invită-ți prietenii Empty
MesajSubiect: Re: Invită-ți prietenii   Invită-ți prietenii I_icon_minitimeDum Mai 11, 2008 3:21 pm

Asa am procedat si eu....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Invită-ți prietenii Empty
MesajSubiect: Re: Invită-ți prietenii   Invită-ți prietenii I_icon_minitime

Sus In jos
 
Invită-ți prietenii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Prizee :: Intrebari Frecvente-
Mergi direct la: