Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Garfield A Tail of Two Kittie.....

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
garfield
User
User
garfield


Numarul mesajelor : 37
Data de inscriere : 21/04/2008

Garfield A Tail of Two Kittie..... Empty
MesajSubiect: Garfield A Tail of Two Kittie.....   Garfield A Tail of Two Kittie..... I_icon_minitimeLun Mai 05, 2008 4:56 pm

Garfield A Tail of Two Kittie......
Garfield A Tail of Two Kittie..... Garfieldatailoftwokittisj3

Scurta descriere
Jon Arbuckle (stapanul lui garfield) s-a hotarat sa mearga la Londra, pentru a o cere de sotie pe iubita lui, Liz. Evident, nu poate pleca fara comoara lui cea mai de pret, “smecherul” motan Garfield, care se vede astfel in pragul celei mai mari aventuri din viata lui. Pe teritoriul britanic Garfield afla ca infatisarea lui “maiestuoasa” nu este atat de unica precum considera el, asa incat se vede insfacat de niste oameni care cred ca este alta pisica. Noua identitate il va arunca in scurt timp in al noualea cer, intrucat Prince, motanul cu care este confundat, mostenise de curand un castel si avea inainte o viata regeasca… la propriu. Lordul Dargis are insa alte planuri cu imensa avere mostenita de Prince..
Acest film merita vizionat , este gen comedie , apoape toata actiunea se invarte in jurul lui garfield "the fat cat "
Garfield A Tail of Two Kittie..... Garfieldatailoftwokittiju3
Garfield A Tail of Two Kittie..... Garfieldatailoftwokittiol0
Garfield A Tail of Two Kittie..... Garfieldatailoftwokittixx7
sper sa va placa filmul
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 270
Data de inscriere : 03/04/2008

Garfield A Tail of Two Kittie..... Empty
MesajSubiect: Re: Garfield A Tail of Two Kittie.....   Garfield A Tail of Two Kittie..... I_icon_minitimeLun Mai 05, 2008 4:57 pm

Nu l-am vazut... o sa-mi fac timp pentru el si o sa-mi dau o parere dar pare amuzant :happy16:
Sus In jos
https://prizee.forumgratuit.ro
bucureluor
User
User
bucureluor


Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 30/04/2008

Garfield A Tail of Two Kittie..... Empty
MesajSubiect: Re: Garfield A Tail of Two Kittie.....   Garfield A Tail of Two Kittie..... I_icon_minitimeMar Mai 06, 2008 8:19 pm

Unul din cele mai misto filme p care le'am vazut.....super super mijto.... :love13:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Garfield A Tail of Two Kittie..... Empty
MesajSubiect: Re: Garfield A Tail of Two Kittie.....   Garfield A Tail of Two Kittie..... I_icon_minitimeSam Aug 09, 2008 2:22 pm

A fost super filmul,l-am vazut la cinema.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Garfield A Tail of Two Kittie..... Empty
MesajSubiect: Re: Garfield A Tail of Two Kittie.....   Garfield A Tail of Two Kittie..... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Garfield A Tail of Two Kittie.....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Off-forum-Off-site :: Filme-
Mergi direct la: