Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 al 3 lea rand de plata receptionat !!!

In jos 
AutorMesaj
getul

getul


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 22/01/2010

al 3 lea rand de plata receptionat !!! Empty
MesajSubiect: al 3 lea rand de plata receptionat !!!   al 3 lea rand de plata receptionat !!! I_icon_minitimeMier Feb 03, 2010 9:00 pm

0.01 $ / click
4 Ads.
prima plata la minim 2 $
Plata instant PP/PA

al 3 lea rand de plata receptionat !!! Upbux3plata3022020.th

a 3 a plata,instant.

deocamdata situl merge ceas..


Rog sa se inscrie doar cei care stiu ce inseamna PTC ( bux, paid-to-click ) si care cauta pagini serioase, verificate, care au platit recent :

INREGISTEAZA-TE

...................................................................................................................................................

al 3 lea rand de plata receptionat !!! Paidmailz31022010.th
a-3 a plata...in 24 de ore de la request


Tutorial.
Pagina este una din cele mai serioase pagini, plata se face rapid, in maxim 2 zile, tot timpul la 1 $ acumulat.
Reclamele:
MEMBERS-->Earning options:
--> Paid to click : 4 reclame x 0,025 $ fiecare /zi
-->daily clicks :`` Kelkoo`` ( prima reclama ) 0,04 $ x 1 reclama /zi - cititi cu atentie aici la Daily clicks , la Instructions, aveti si un clip cum se vizualizeaza reclama`` Kelkoo`` ( restul reclamelor sunt doar pt UK sau US)
in total faceti 5 centi / zi + castigurile de la referali
atentie, banii de la reclamele pe kelkoo va apar in cont dupa 48 de ore de la vizualizate...asta dupa primul click :)

eu unul sunt foarte multumit de ei


Rog sa se inscrie doar cei care stiu ce inseamna PTC ( bux, paid-to-click ) si care cauta pagini serioase, verificate, care au platit recent :




INREGISTRARE AICI
Sus In jos
 
al 3 lea rand de plata receptionat !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Alta dovada de plata, a 2 a plata - INSTNAT !
» Site PTC cu plata pe loc
» Sandraclicks. Com , PTC cu plata instant
» palmbux PTC cu plata instant
» Buxout. Com site PTC cu plata instant

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bani Online :: Oferte PTC-
Mergi direct la: